REGULAMIN PROGRAMU

1. SOTHO Club jest programem lojalnościowym skierowanym do wszystkich Klientów, którzy założyli konto i dokonali zamówienia w sklepie internetowym www.sotho.pl.
2. Klubowicz dokonując zakupów gromadzi punkty lojalnościowe. Za każde 10 zł wartości zakupów otrzymuje 1 pkt lojalnościowy. Każdy 1 pkt lojalnościowy ma wartość 0,50 zł.
3. Zebrane punkty lojalnościowe są widoczne w zakładce Twoje konto - Moje punkty lojalnościowe SOTHO Club. Punkty dodawane są do konta automatycznie.
4. Punkty są widoczne od momentu potwierdzenia zamówienia, a aktywne (możliwe do wykorzystania) od momentu nadania przesyłki z zamówieniem Klienta.
5. Statusy punktów w panelu Klubowicza:
- W oczekiwaniu na potwierdzenie - punkty po złożeniu zamówienia zostały automatycznie naliczone, jednak nie są jeszcze aktywne (zamówienie nie zostało jeszcze wysłane),
- Dostępne - punkty są już aktywne i można wykorzystać je do opłacenia zamówienia (zamówienie zostało wysłane);
- Już przerobione - punkty zostały już przetworzone na kod rabatowy i nie są już dostępne;
- Anulowane - punkty zostały anulowane (Klubowicz nie opłacił zamówienia w ciągu 14 dni kalendarzowych lub zwrócił produkt).
6. Aby zamienić punkty na kupon rabatowy, którym można częściowo lub w całości opłacić kolejne zamówienie, należy na swoim koncie potwierdzić przycisk "Przekształć moje punkty na voucher o wartości...".
Kod rabatowy wygeneruje się od razu automatycznie i jest dostępny na koncie klubowym w części "Moje kupony z punktów lojalnościowych".
7. Aby zapłacić kodem za zamówienie, należy wpisać go w koszyku w tabelce "Bony rabatowe" a następnie zatwierdzić go poprzez wciśnięcie przycisku "TAK". System automatycznie obniży kwotę do zapłaty o wartość kodu rabatowego.
8. Punkty lojalnościowe można wykorzystać podczas składania kolejnego zamówienia lub zbierać je nadal i wykorzystać do opłacenia innego zamówienia.
9. Punkty lojalnościowe są ważne przez 180 dni kalendarzowych od momentu ich zatwierdzenia, a po tym czasie są automatycznie anulowane.
10. Punkty lojalnościowe i generowane z nich kody przypisane są do konta danego Klubowicza i mogą być zbierane i wykorzystane tylko w ramach tego konta. Nie można łączyć kodów i punktów pochodzących z różnych klubowych kont.
11. Kodami rabatowymi, wygenerowanymi z punktów lojalnościowych, można płacić za wszystkie produkty dostępne na stronie www.sotho.pl, również te dostępne w promocyjnej cenie.
12. Kodami można pokryć część lub całość zamówienia złożonego w sklepie www,sotho.pl.
13. Do opłacenie jednego zamówienia można użyć jednego lub kilku kodów lojalnościowych przypisanych do jednego konta klubowego.
14. Kodami nie można pokryć usług i produktów specjalnych (grawerowanie, skrócenie, wydłużenie, zaprojektowanie i wykonanie specjalnego, unikatowego modelu itp.)
15. Punkty lojalnościowe nie są naliczane za usługi specjalne, opłacane poza systemem sklepu.
16. Kodem nie można pokryć kosztów przesyłki.
17. Kod rabatowy uzyskany z punktów lojalnościowych nie łączy się z innymi, aktualnie dostępnymi, kodami rabatowymi.
18. Punkty lojalnościowe przypisane są do danego konta, nie można ich przekazać innej osobie.
19. Punkty lojalnościowe nie podlegają wymianie na fizyczne środki pieniężne, służą jedynie do pokrycia całości lub części kolejnych zakupów dokonywanych na stronie www.sotho.pl
20. W przypadku wygenerowania kodu na kwotę większą niż wartość zamówienie, za które chcemy zapłacić kodem, różnica pomiędzy wartością kodu a wartością zamówienia przepada i nie jest w żaden sposób zwracana.
21. Punty są automatycznie anulowane, gdy nie zostanie opłacone w terminie 14 dni kalendarzowych od złożenia zamówienia oraz w momencie odstąpienia od umowy.
22. W przypadku złożenia zamówienia i opłacenia go częściowo lub w całości kodem rabatowym a następnie odstąpienia od Umowy i zwrócenia całości lub części zamówienia, punkty wykorzystane do wygenerowania kodu rabatowego przepadają a punkty lojalnościowe ze zwracanego zamówienia zostają anulowane.
23. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliowści prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub za pośrednictwem portali społecznościowych marki.

Kontakt:

tel.: 661-348-591, 666-325-204 (pon-pt 8:00 - 16:00)
e-mail: sotho@interia.eu

biuro@sotho.pl

Instagram: @sothopl

Facebook: SOTHO


  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło