Serdecznie zapraszamy do współpracy influencerów, blogerów, stylistów, projektantów, firmy, organizatorów i wszystkich, którzy chcą stworzyć coś fajnego z marką SOTHO :-)

 KONTAKT Z NAMI

Dla influencerów i blogerów

Jeśli prowadzisz profil na portalach społecznościowych lub bloga poświęconego modzie, biżuterii, dodatkom, nowoczesnemu lub aktywnemu stylowi życia, wystrojowi wnętrz, dekoracjom lub innego napisz do nas  i stań się częścią #SOTHOworld :-)

 

Dla stylistów, projektantów i organizatorów

Dzięki bogatej ofercie produktów możemy zaproponować współpracę stylistom wielu dziedzin.

Jeśli jesteś stylistą, zajmujesz się metamorfozą i wizerunkiem, pracujesz przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody, jesteś projektantem wnętrz, zajmujesz się organizacją ślubów i bankietów, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Istnieje możliwość otrzymania, wypożyczenia lub zakupu w bardzo korzystnych cenach naszych produktów :-)

Dla firm

Jeśli prowadzisz firmę, sklep i chcesz wprowadzić do swojej oferty nasze produkty lub wykorzystać je jako upominki do swoich towarów, skontaktuj się z nami. Jesteśmy bardzo elastyczni, dopasujemy wielkość i częstość zamówień, różnorodność produktów i ich ceny do Twoich potrzeb. Jeśli trzeba stworzymy produkt specjalnie dla Ciebie, w granicach nawet niewielkiego budżetu.

Jeśli szukasz unikatowych prezentów lub wyjątkowych nagród dla swoich pracowników na pewno znajdziesz u nas produkty, które sprostają Twoim oczekiwaniom zarówno wizualnym jak i cenowym.

Oferujemy wyjątkowe produkty, profesjonalną obsługę i ciągłą reklamę oferowanych produktów.

Już dzisiaj dołączcie do #SOTHOworld ! :-)

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło