Dołącz do naszego programu partnerskiego i zacznij zarabiać na różnorodnych produktach!

Czy masz bloga, kanał YouTube, konto na TikToku lub na Instagramie? Teraz możesz polecać nasze różnorodne produkty i zarabiać na tym. Dołącz do Programu Partnerskiego SOTHO i zacznij wykorzystywać swój potencjał.

Co Zyskujesz?

1. 6,00% od wartości poleconej sprzedaży: Za każdą udaną transakcję, która wyniknie z Twojego polecenia, otrzymasz 5% wartości tej transakcji.
2. Szeroki Wybór Materiałów Reklamowych: Udostępniamy Ci różnorodne narzędzia reklamowe, które pomogą Ci efektywnie promować nasze produkty.
3. Profesjonalną Pomoc w Zarabianiu Online: Nasz zespół służy wsparciem i pomocą, abyś osiągnęła/osiągnął jak najlepsze wyniki.

Jewelery.jpg

coop.jpg

DOŁĄCZ I ZARABIAJ POBIERZ INSTRUKCJĘ

Jak Zacząć?

  • Zarejestruj Się: Rozpocznij proces rejestracji, aby dołączyć do Programu Partnerskiego SOTHO.
  • Dołącz do Programu: Po zarejestrowaniu się, dołącz formalnie do naszego programu partnerskiego.
  • Wstaw Link lub Baner: Wybierz materiał reklamowy, który najlepiej pasuje do Twojej platformy i wstaw go na swoją stronę.
  • Odbieraj Prowizje: Teraz możesz cieszyć się zarabianiem prowizji za każdą zakończoną sprzedaż.

Pytania i Odpowiedzi

Kto obsługuje program partnerski SOTHO? Program Partnerski jest obsługiwany przez webePartners, dedykowaną sieć afiliacyjną dla e-commerce. webePartners dostarcza zaplecze techniczne dla programu oraz darmowe narzędzia afiliacyjne dla wydawców.

Czy dołączenie do programu partnerskiego SOTHO jest płatne? Nie. Dostęp do programu partnerskiego SOTHO i narzędzi afiliacyjnych jest zawsze darmowy.

Czy muszę spełniać określone warunki, aby dołączyć do programu? Nie. Wydawcą może zostać każdy, kto chce zarabiać na polecaniu naszych produktów w ramach programu partnerskiego.

Co to znaczy, że zarabiam prowizję za polecenia? Prowizja za polecenia oznacza, że od każdej pozytywnie zakończonej sprzedaży w naszym sklepie, która dojdzie do skutku z Twojego polecenia poprzez link afiliacyjny, otrzymasz od nas 5,00 % wartości tej transakcji

Czy mogę dołączyć do programu, jeżeli nie mam swojego bloga / serwisu? Tak. Dzięki linkom afiliacyjnym możesz polecać nasze produkty w serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram, Youtube, Pinterest itp.). Możesz również polecać wśród znajomych mailem lub poprzez komunikatory typu Messenger czy WhatsApp.

Czy po dołączeniu do programu, muszę prowadzić określone działania? Nie. Nie jesteś w żaden sposób zobligowany do prowadzenia konkretnych działań. Sam decydujesz, kiedy działasz, które produkty będziesz polecać i z jakich narzędzi afiliacyjnych korzystać.

Zapoznaj się z Instrukcją programu

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ

baza wiedzy: https://webepartners.pl/baza-wiedzy/
email: bok@webepartners.pl
tel: 71 390 49 02  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub Resetuj hasło